BALLUFF KAMERA

                                                                                                                   Her ihtiyaca özgü görüntü çözümleri

Parçaların izlenmesi, nesnelerin pozisyonunun, boyutunun, yönünün ve mesafesinin kontrol edilmesi veya kalitesi ve eksiksizliği gibi hususlara bakılmaksızın, Balluff BVS endüstriyel görüntü işleme için görsel çözümler, üretiminizin zorluklarını karşılamak için size özel konseptler sunar. SmartCamera, endüstriyel kameralar, eltipi tarayıcıları ve görüntü sensörleri ile her türlü gereksinim için doğru çözümü elde edersiniz.

 

 

SmartCamera - Entegrasyonu kolay, tasarruflu ve esnek

Tesisinizde izleme, kalite kontrol ve konumlandırma işlemleri için basit ve esnek bir çözüm mü arıyorsunuz? Akıllı kameralarımız bu görevler için idealdir. BVS SC SmartCamera, üretiminizin kalitesini güvenilir bir şekilde kontrol etmek ve hurdaları gidermek için gerekli tüm işlevleri size sunar. İhtiyacınız olan her türlü işlev - analiz, bulma veya ölçme - benzersiz gereksinimlerinize göre ayrı ayrı monte edilebilir.

SmartCamera sezgisel kullanım ve endüstride kanıtlanmış HALCON algoritmalarına dayalı araçlar içeren kullanımı kolay işletim yazılımı sunar. Bu, hızlı ve güvenilir çözümler sunar ve sonuçların ihtiyaç duyulan her yere gönderilmesini sağlar.

SmartCamera bir IO-Link arayüzü veya fieldbus değişkenleri ile mevcut olduğundan üretim ortamına dahil edilmesi de kolaydır. SmartCamera sağlam bir IP67 dış gövdesine sahiptir, montajı esnektir ve tüm arayüzler için standartlaştırılmış M12 bağlantısı sağlar. endüstriyel kullanım için idealdir.

 

Endüstriyel kameralar - Hızlı, kompakt ve yüksek performanslı

Endüstriyel kameralarımız yüksek çözünürlüklü, hızlı görüntü işleme sağlar. Renkli veya siyah/beyaz modlar arasında seçim yapın ve dört farklı görüntü çözünürlüğünden birini seçin. Kompakt form faktörü, endüstriyel kameralarımızın dar alanlara bile kolay monte edilebileceği ve herhangi bir pozisyonda keskin görüntüler sağladığı anlamına gelir. Endüstriyel kameralar bir endüstriyel kumandaya bağlanır ve entegre BVS Cockpit işletim arayüzü kullanılarak kurulum ve kurulum için uygundur. Aynı anda bir denetleyiciye birden fazla kamera bağlanabilir, bu da farklı açılardan incelemeye olanak sağlar. Bu, incelemeyi hem kalite açısından hem de ekonomik olarak yapar.

Ek bir fayda: GigE Vision ve USB3 gibi çeşitli arayüzler sayesinde, endüstriyel kameralarımız herhangi bir ağa kolayca dahil edilebilir.