BALLUFF COCKPIT

                                                                                                      BVS Cockpit - Uzmanlık Gerektirmez

Balluff’un görüntü işleme teknolojisi donanım ile bitmiyor. BVS Cockpit görüntü işleme yazılımı da kameranın bir parçasıdır. Cockpit ile SmartCamera'lar ve Endüstriyel Kameralarımız kurulumu ve kullanımı kolaydır. Sonuç olarak: Üretiminizdeki her durum için bütüncül, son derece kullanıcı dostu ve çok yönlü güvenilir bir görüntü işleme sistemi sunuyoruz.

Kolay erişim, sezgisel kullanıcı arayüzü

BVS Cockpit yazılım arayüzüne erişmek için bir sonraki geçişte oturmanız gerekmez. Tek ihtiyacınız olan Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer veya Edge gibi bir web tarayıcısı.
Görüntü işleme yazılımının kullanıcı arayüzüne erişmek için seri numarasını ve http꞉//SC seri numarasını veya http꞉//SVC seri numarasını kullanın. Orada kameraları ayarlamak ve çalıştırmak için tüm fonksiyonları bulacaksınız. Mevcut modlar - İzleme, Konfigürasyon ve İstatistik - açıkça gösterilmiştir.

 

Akıllı analiz ekipmanları ve inceleme programları

Kameralarımızı ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak basittir, çünkü BVS Cockpit size sadece belirli bir ekipmanla ilgili parametreleri gösterir. Donanım ve yazılımı seçmek, işlevsel kapsamın ölçeklenmesini kolaylaştırır.
Bireysel ekipmanlar bir inceleme programında birleştirilir. Bir program kamera ayarlarını, görüntü işleme araçlarını ve sonuç verilerinin tanımını içerir. Mevcut inceleme programı ekranda gösterilir. SmartCamera, doğrudan veya kontrol cihazı aracılığıyla ayrı ayrı seçebileceğiniz 100 adede kadar inceleme programını saklayabilir.

SmartCamera sezgisel kullanım ve endüstride kanıtlanmış HALCON algoritmalarına dayalı ekipmanlar içeren kullanımı kolay işletim yazılımı sunar: lens filtreleri kullanmak; kenar keskinliğini ve parlaklığını ayarlama; Bulmak için kod ve metin okuma; ve bir nesnenin kontrol edilmesi ve ölçülmesi. Sonuçlar endüstriyel sisteminiz için uygun arayüze dinamik olarak geçirilebilir. Her incelemeden sonra otomatik olarak bir sonuç raporu XML formatında oluşturabilir ve ilişkili görüntüleri bir FTP sunucusuna kaydedebilirsiniz.